İrem ÖZ Kimdir?
 1. Anasayfa
 2. Kimdir

İrem ÖZ Kimdir?

0

Twitch üzerinde yayın izlemeyi seven biri olarak mükemmel iki kadına denk geldim. İrem ÖZ Kimdir? yazımızda RuthlessLadies Twitch kanalından İrem bugünkü yazımızın baş tacı olacak. Aktif olarak oyun ve sohbet yayınlarının takipçisiyim. Tamda bu noktada RuthlessLadies kanalına denk geldim ve İrem gibi mükemmel bir detay gözüme çarptı, sizlerle de paylaşmak istedimmm.

İrem ÖZ

İrem Öz 24.06.1989 tarihinde İstanbul’da doğdu. Geçmişten bu güne oyunları ve sohbet etmeyi çok seven İrem, yaşamına halen İstanbul’da devam etmektedir. Twitch üzerinden yayın yapma kararı alan İrem Nur ERGEZER ile RuthlessLadies Twitch kanalından oyun ve sohbet yayınları yapmaktadır.

İrem ÖZ
İrem ÖZ

Geçimini tamamen yayıncılık üzerinden sağlayan İrem aynı zamanda hobi amaçlı Dövme yapmaktadır. Hayvanları çok seven İrem, Muffin ve Muprhy adında iki adet köpek sahibidir. Dans etmekte en sevdiği aktivitelerden biri. Dans ediyorsa anlayın ki çok mutlu.

İrem ÖZ Sevdiği Oyunlar

İrem hemen hemen her oyunu sevmektedir. Sevmediği oyun yok denecek kadar az olsa da, ağırlıklı olarak Shooter oyunlarından zevk almaktadır. En sevdiği konular ise şu şekildedir;

 • Shooter
 • Hikaye Temalı Oyunlar
 • Korku Temalı Oyunlar
İrem ÖZ Sevdiği Oyunlar
İrem ÖZ Sevdiği Oyunlar

Multiplayer oyunları da seven İrem ÖZ, Multiplayer favori oyununu Rainbow Six Siege olarak seçmiştir.

İrem ÖZ (iremozo – RuthlessLadies)

Sıkı bir dans tutkunu olan İrem, twitch üzerinden Nur ERGEZER ile mükemmel yayınlar yapmaktadır. Kanallarının ismi RuthlessLadies Kesinlikle takip etmenizi tavsiye ederiz.

İrem ÖZ (iremozo – RuthlessLadies)
İrem ÖZ (iremozo – RuthlessLadies)

İrem ÖZ RuthlessLadies Twitch Kanalı için Tıklayın

İrem ÖZ iremo instagram Hesabı İçin Tıklayın

İrem ÖZ Kimdir?

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılarımız;

Demet Suzan Mutlu Kimdir?

Handan ÜNALDI Kimdir?

Bu Yazıya Tepkiniz nedir?
 • 0
  g_ld_m
  Güldüm
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba ben merve, 33 yaşındayım 5 senedir içerik editörlüğü yapıp tatlı tatlı bilgilendirici içerikler hazırlıyorum:) bundan sonraki süreçte kadindiyorki.com da size içerikler hazırlamaya devam edeceğim. Sağlıcakla kalın.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir