Handan ÜNALDI Kimdir
 1. Anasayfa
 2. Kimdir

Handan ÜNALDI Kimdir

5

Handan ÜNALDI Kimdir Dijital içerik üreticileri son dönemlerde oldukça ön planda. Tamda bu noktada içerik üreticisi olma gayesiyle hareket eden kişi, kurum fazla olduğu için istemsizce bir çöplük olma yolunda ilerliyor. Bu noktada başarılı, kaliteli içerik üreticilere yer vermek istiyoruz. Bugün ki başarılı ve kaliteli içerik üreticilerden konuğumuz Handan ÜNALDI. Handan hanımın hayat renkleri, enerjisi ve kaliteli içeriklerden sizlere bahsedeceğiz.

Handan Ünaldı Ailesi
Handan Ünaldı Ailesi

Handan ÜNALDI

Handan ÜNALDI kimdir sorusunun cevabıyla başlayalım. 39 yaşında ve 1 erkek çocuğu annesi olan Handan, yaşamı, ev dekorları ve kişisel gelişim üzerine tavsiyelerde bulunduğu bir instagram hesabı yöneticisi. Dekor konusundaki eşsiz seçimleri, renklerin birbirini takip eden uyumları sayesinde instagramda herkese ilham kaynağı olmakta.

Handan ÜNALDI
Handan ÜNALDI

Mart 1983 yılında istanbulda dünyaya gelen Handan ÜNALDI, istanbulda yaşamını sürdürmektedir. Ataşehirde bulunan şirin dairesinde dekor, yerleşim ve seçimleri çok dikkat çekmesi üzerine evim dergisi platformuna konuk olmuştur. Handan ÜNALDI instagram hesabı üzerinden takipçilerine dekor tavsiyeleri, indirimli ürünler ve sağlıklı yaşam üzerine paylaşımlarda bulunmaktadır.

Handan ÜNALDI Instagram

İçerik üretici olan Handan ÜNALDI’nın instagram hesabı @handans_life üzerinden keyifli vakit geçireceğiniz güzel paylaşımlara yer vermektedir. Şirin dairesinde yaptığı mükemmel dokunuşlarla keyifli bir yaşam alanı oluşturmuş ve takipçilerinede nasıl yapabileceği konusunda idol olmuştur. Galeri olarak evinden bir kaç görseli sizler için ekliyoruz.

Ayrıca kısa sürede olsa karavanda yaşam üzerine paylaşımlarda bulunmuş ve mevcut karavanını büyüterek daha detaylı içeriklere yer vereceğini söylemiştir. Karavanda yaşam için merak ettikleriniz varsa sıfırdan başlayıp nasıl bir süreçte ilerleyeceğini görmüş olmanız için takip etmenizi tavsiye ederiz.

Karavanda Yaşam
Karavanda Yaşam

Yakın zamanda tiktok ve youtube gibi sosyal içerik platformlarında yayın yapmaya başlayan Handan ÜNALDI’yı takip edebilir hesaplarından daha yakından tanıyabilirsiniz.

Handan ÜNALDI Kimdir

Kimdir Kategorimizde daha önce hazırladığımız Demet Suzan MUTLU kimdir yazısına bakabilir yeni kişileri daha yakından tanıyabilirsiniz.

Handan Ünaldı Özet Bilgi

Boyu: 1,70 CM

Yaşı: 39

Kilosu: 55

Burç: BALIK

NERELİ: İSTANBUL

instagram Hesabı: @handans_life

Tiktok Hesabı: @handans_life

Youtube Kanalı:@handanunaldi

Meslek: İçerik Üretici, Tanınmış Kişi

Handan ÜNALDI soru ve cevap kısmından yorumlarınızı belirtebilirsiniz.

Handan ÜNALDI Mesleği

Handan ÜNALDI’nın mesleği Dijital İçerik Üreticiliğidir.

Handan ÜNALDI Nereli?

Dijital içerik üreticisi olan Handan ÜNALDI’nın memleketi İstanbuldur.

Handan ÜNALDI Kaç Yaşında?

influencer Handan Ünaldı 39 yaşındadır.

Handan ÜNALDI Ünlümü

Handan Ünaldı Sosyal medyada ünlüdür, dijital içerik üreticisidir.

Handan ÜNALDI instagram kullanıcı adı nedir?

Handan Ünaldıya ait instagram kullanıcı hesabı: @handans_life dır.

Bu Yazıya Tepkiniz nedir?
 • 2
  g_ld_m
  Güldüm
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 5
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba ben merve, 33 yaşındayım 5 senedir içerik editörlüğü yapıp tatlı tatlı bilgilendirici içerikler hazırlıyorum:) bundan sonraki süreçte kadindiyorki.com da size içerikler hazırlamaya devam edeceğim. Sağlıcakla kalın.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. Aralık 29, 2022

  Kendisini severek takip ediyoruz. Mükemmelsin Handan.

 2. Kesinlikle severek takip ediyorum

 3. Dijital içerik üreticisi Handan Ünaldı, severek takip ettiğimiz ünlülerin önünde geliyor. Kendisine hayranız.

 4. Handan hanım özellikle depremzede arkadaşlara yardım taşıma konusunda çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir