Nur ERGEZER Kimdir?
 1. Anasayfa
 2. Kimdir

Nur ERGEZER Kimdir?

0

Kızlar, mükemmel birini buldum. Nur ERGEZER Kimdir? yazımda size Twitch yayını yapan “RuthlessLadies” kanalından Nur ERGEZER hakkında bilgi vereceğim. Yayınlarını severek takip ediyorum, sizlere de tanıtmak istedim. Twitch yayınlarında güzel sohbet ve oyun içeriği arayıcısı olarak incelerken kendilerine denk geldim, tarzına, konuşmasına hayran kaldımmm. Hadi gelin RuthlessLadies Kanalından Nur ERGEZER Kimmiş beraber bakalım.

Nur ERGEZER

Nur ERGEZER, Ankara da, 1 şubat 1987 tarihinde dünyaya gelmiş. Kendi yaş çizgimde insanları yayınlarda görmek beni çok mutlu ediyor. İlk öğretim ve lise hayatını Ankara da geçiren Nur, 20 yaşında İstanbul’a taşındı. 20 Yaşından bugüne İstanbul’da yaşayan Nur Ergezer, Meslek olarak yayıncılığı seçmiş durumda.

Nur ERGEZER
Nur ERGEZER

Oyunlarla en aktif dönemini Playstation 2 çıktığı zaman geçirmeye başlamış. Günümüze kadar da aktif Gamer olarak oyunlarla sıkı bir zaman geçirmektedir. Uzun bir süredir de Pescatarian tarzı benimsemiş, et ve tavuk ürünlerini tüketmemektedir.

Nur ERGEZER Sevdiği Oyunlar

Nur hanımın sevmediği oyun yok denilebilecek kadar az aslında. Sevdiği oyunların başında ise;

 • Dark Souls,
 • Bloodborne
 • Nioh
 • Sekiro
Nur ERGEZER Sevdiği Oyunlar
Nur ERGEZER Sevdiği Oyunlar

gibi hardcore rpg oyunları gelmektedir. Genel anlamda Nur Ergezer First Person oyunları da çok sevmektedir. Hatta “Call Of Duty en sevdiğim multiplayer oyun” diyerek seçimini bize de açıkça belli etmiştir.

Nur ERGEZER Kimdir?

Nur ERGEZER (bornready_n – RuthlessLadies)

Sıkı bir dizi ve film aşığı olan Nur, twitch üzerinden İrem Öz ile mükemmel yayınlar yapmaktadır. Kanallarının ismi RuthlessLadies Kesinlikle takip etmenizi tavsiye ederiz.

Nur ERGEZER (bornready_n - RuthlessLadies)
Nur ERGEZER (bornready_n – RuthlessLadies)

Nur ERGEZER RuthlessLadies Twitch Kanalı için Tıklayın

Nur ERGEZER bornready_n instagram Hesabı için Tıklayın

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılarımız;

Handan ÜNALDI Kimdir?

Demet Suzan Mutlu Kimdir?

Bu Yazıya Tepkiniz nedir?
 • 0
  g_ld_m
  Güldüm
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba ben merve, 33 yaşındayım 5 senedir içerik editörlüğü yapıp tatlı tatlı bilgilendirici içerikler hazırlıyorum:) bundan sonraki süreçte kadindiyorki.com da size içerikler hazırlamaya devam edeceğim. Sağlıcakla kalın.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir