30 yaş küçük duruyor: Gençlik sırrını verdi
 1. Anasayfa
 2. Güzellik

30 yaş küçük duruyor: Gençlik sırrını verdi

1

Tam tamına 30 yaş küçük duruyor: gençlik sırrını verdi, bu yazımda Japonyada modellik yapan Risa Hirakonun en az 30 yaş küçük görünmesini sağlayan geçnklik sırlarını sizlerle paylaşacağım.

30 yaş küçük görünmenin sırrı!

Japon model Risa Hirako’nun 30 yaş genç ve sıkı dögürünü nedeniyle gerçek yaşına kimse inanmıyor. Resimde gördüğünüz Hirako şuanda 51 Yaşında. 20 yaşında gibi görünen Risa Hirako instagram hesabında bir gönderdi paylaştığı zaman takipçileri yorumlar kısmını cilt bakımı ipuçlarını sorarak dolduruyor.

30 yaş küçük duruyor
30 yaş küçük duruyor

Yaşam tarzı, seçimleri ve beslenmesinin genç gösterdiğini söyledi

30 yaş genç gösteren Hirako’nun genç görünümü pahalı bir yüz kremi veya dahi bir dermatologla gerçekleştirilemez. Outlet, cilt dokusunda çoğunlukla bilinçli yaşam tarzı, hareketleri ve beslenmesi sayesinde olduğunu, moda seçimlerinin de genç görünmesini sağladığını belirtti.

Japon model Risa Hirako
Japon model Risa Hirako

Organik Ürün Kullanıyor

Hirako dudaklarına sürdüğü rujundan pizzasına kadar her noktada organik maddeler kullanıyor. Bir instagram paylaşımında yiyeceklerde kozmetiklerde ve hatta banyo tuzlarında organik içerikler aradığını paylaştı. Hirako ayrıca sık sık sağlıklı yemek tediği fotoğrafları paylaşıyor.

Cildi nemli tutmak genç kalmasını sağlıyor

Model Risa Hirako sırlarını paylaşırken verdiği bir yanıtta bu tüyodan bahsetmişti. Organik yiyecekler yemeye çalışın ve mümkün olduğunca organik ürünler kullanın diye paylaşımda bulundu.

Ruj Önerileri

Ayrıca kendisinin cildini 24 saat nemli tutmak için bir nemlendirici kullandığını paylaştı. Hirako başka bir instagram paylaşımında ise Vücudu toksinlerden arındırmak için Vitamin C içerek yüz serumu ve ingiliz tuzunu önerdiğini belirtti.

Genç kalmak için Egzersiz Rutinlerini Atlamıyor

Ek olarak Risa çok aktif hayat yaşadığını, modellik fotoğraf çekimleri ve özel etkinlikler için sık sık seyehat ettiğini söylüyor. Outlet teorisine göre “evde neredeyse hiç kalmadığı” için Risa’nın yatakta tembellik yaparak veya egzersiz rutinlerini atlayarak saatler geçirecek zamanı kalmıyor.

Saç Rengi Akılda Kalıcı olmalı

Model rica son olarak genç görünümün en önemli faktörlerinden birinin saç rengi olduğunu belirtti. Risa, kırmızı ve pembe gibi parlak, akılda kalıcı renklerin hevesli bir hayranı gibi görünüyor ve bu renkleri stili ve manikürüm için seçiyorum. Tırnaklarını yaptırırken veya saçlarını yaptırırken sürekli instagram hesabından paylaşımlar yapıyor.

30 yaş küçük duruyor: Gençlik sırrını verdi

Estetik Ameliyat Fiyatları

Bu Yazıya Tepkiniz nedir?
 • 1
  g_ld_m
  Güldüm
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba ben merve, 33 yaşındayım 5 senedir içerik editörlüğü yapıp tatlı tatlı bilgilendirici içerikler hazırlıyorum:) bundan sonraki süreçte kadindiyorki.com da size içerikler hazırlamaya devam edeceğim. Sağlıcakla kalın.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Kadinlar icin idol denilebilir :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir