Çözüldü

1 aylık sevgilimin cinsellik konuları açması doğru mu?

Misafir tarafından
0 kez okundu

Yaklaşık 1 aylık bir ilişkim var birlikte her yere gidiyoruz ve dolaşıyoruz, çalıştığı yere bile götürüyor. Kuzenleriyle dostlarıyla, arkadaşlarıyla vs tanıştırdı beni. Telefonunu şifrelerini ve her şeyini verdi. Neredeyse her bilgisi bende var. Ama bazı geceler cinsellik konuşuyor. Veya Instagram’dan o şekil bazı postlar gönderiyor. İlişkiye girmek amaçlı değil yanlış anlamayın, evlenmeden yapmayacağımı en başta söyledim. Sadece libidosu yüksek bu şekil şeyler hoşuna gidiyor. ama ben bu konuşmaları devam ettirirsem beni hafif ve basit olarak görmesinden korkuyorum.

 • Sizce böyle konular açması doğru mu, amacı sadece cinsellik değil diye düşünüyorum ama bu konuları açtığında rahatsız oluyorum. Ne yapmam lazım?

4
cinselliklibido
Bir Cevap Yaz

Cevaplar (4) 4

 1. Cinsellik doğanın kanunudur. libidosu olmayan bir bireyle zaten ilişki yürümez. rahatsız olacağın yerde ona eşlik etsen emin ol daha iyi olur. Ben şahsen sevgilimin bu tür konularda pasif kalmasından şüphelenirim acaba aseksüel mi yoksa beni istemiyor mu diye? Cinsellik kendini basit görecek bir eylem değildir. O zaman evli kadınlar da cinsellik yaşamasın her gün yaşayanlar var. Ayrıca libidosu yüksek biriyle evlendiğinde haftanın en az 4 günü seks yapmayacaksan yol yakından konuş bu konuyu.1 aylık ilişkide konuşulmaya bilir ama 2-3 aylık ilişkide sen de onu arzulamıyorsan sıkıntı sende demektir. arzulamayan kişi sevmiyordur zaten.

  0
 2. İsterse kendini sana köle olarak versin yine de cinsellik konusuna girme. Hele ki fotoğraf falan gönderme sakın deyim. Ruhsal ve sinir sistemin bozulur net söylüyorum. Sonra psikolojim bozuldu deme uyarıyorum.Bak ben seni uyarıyorum. Ama yine de sen bilirsin.

  0
 3. Doğru Cevap

  Ufak bir testle ne niyette olduğunu anlayabilirsin. Ah, erkekler işte konuyu dönüp dolaşıp oraya getiriyorlar.

  0
 4. Valla gayet doğal ne var bunda? 1 aylık sevgilin olmuş tabi ki cinsellik konularını açacak. Kasmayın bu kadar normal yani.

  0

Senin Cevabın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) olarak işaretlendi.