Kahev – Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı
 1. Anasayfa
 2. Sadece Kadın

Kahev – Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı

1

Kadının olduğu her şey mükemmeldir, diyerek başlamak istiyorum. Bir çoğunuzun bildiği, bir çok kişinin henüz ismini duymadığı Kahev – Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı hakkında sizlere bilgi vermek istedim. Kahev kısaca, Okul öncesi, ilköğretim, lise ve üniversite öğrencilerinin eğitimine yönelik burs sağlamak, ülkemizin kültürel, bilimsel ve sosyal gelişimine hizmet etmek, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, verimli, etkin ve yüksek düzeyde eğitim hizmetlerinin yerine getirilmesine katkıda bulunmak amacıyla çalışan ve bu amaç doğrultusunda ülkemizin kadın hekimleri önderliğinde kurulan katılımcı bir sivil toplum oluşumudur.

Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı

Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV), Türkiye’de kadın hekimlerin eğitimine destek olmayı amaçlayan bir sivil toplum kuruluşudur. KAHEV, kadın hekimlerin mesleki gelişimlerini desteklemek, eğitimlerine katkı sağlamak ve kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olmak için faaliyet gösterir.

KAHEV, kadın hekimlerin eğitim, araştırma, projeler ve bilimsel çalışmalara katılımlarını teşvik eder. Vakıf, burslar, eğitim programları, konferanslar, seminerler ve mentorluk programları gibi çeşitli faaliyetler yoluyla kadın hekimlere destek sağlar. Ayrıca, sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi ve kadınların sağlık alanındaki rolünün güçlendirilmesine yönelik projeler de yürütür.

KAHEV ‘in misyonu

KAHEV’in misyonu, kadın hekimlerin eğitimine destek olarak onların kariyerlerini geliştirmelerine ve sağlık sektöründeki etkilerini artırmalarına yardımcı olmaktır. Aynı zamanda, kadın hekimlerin toplumda daha fazla yer almasını ve sağlık alanında liderlik pozisyonlarını ele geçirmesini teşvik etmektedir.

KAHEV 'in misyonu
KAHEV ‘in misyonu

Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV), Türkiye’deki sağlık sektörüne katkıda bulunarak kadın hekimlerin eğitim ve kariyerlerini destekleyen önemli bir kuruluştur.

KAHEV Üyelik Başvurusu

KAHEV üyelik başvuruları sadece kadın tıp doktorlarına ve diş hekimlerine açıktır. Bunun dışındaki hiçbir başvuru kabul edilmemektedir.

KAHEV başvurusu için dikkat edilmesi gerekenler;

 • KAHEV Üyelik onayınızı gerçekleştirmek için doktor/diş hekimi olduğunuzu kanıtlayacak bir belgeyi (doktor kimlik kartı, diploma vb.) uyelik@kahev.org.tr e-posta adresine gönderiniz.
 • Aşağıda paylaştığımız Formu doldurduktan sonra 100 TL Üyelik Giriş Ödemesi ve 500 TL 2023 yılı KAHEV aidatını online olarak ödeyebilirsiniz. Eğer ödeme türü olarak Havale/EFT seçeneğini tercih ederseniz IBAN numarası e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Üyeliğinizin kabul edilmemesi durumunda online yaptığınız ödeme iade edilmeyecek, KAHEV bağış fonlarına aktarılacaktır.
KAHEV üyelik başvurusu
KAHEV üyelik başvurusu

Üyelik Giriş Ödemesi ve yıllık aidat ödemesi tamamlanmadan üyeliğiniz onaylanmamaktadır. Eğer ödeme türü olarak Havale/EFT seçeneğini tercih ederseniz lütfen en kısa sürede ödemenizi yapınız.

Vakıfla ilgili önemli bilgilendirmeleri almak için lütfen e-posta ve sms iznini onaylayın. E-posta iznini vermezseniz üyelikle ilgili durum (ONAY/RED) mailini alamazsınız.

KAHEV ÜYELİK BAŞVURU FORMU: https://fonzip.com/kahev/form/uyelik

KAHEV Eğitim Bursu Şartları

KAHEV Eğitim Bursu Şartları
KAHEV Eğitim Bursu Şartları
 • 2022-23 eğitim öğretim yılı için aylık burs miktarları; tıp fakülteleri ve diş hekimliği için 900 TL, diğer 4 yıllık lisans bölümleri için 700 TL, lise ve ilköğretim için 500 TL olarak belirlenmiştir.
 • 2022-23 eğitim öğretim yılı için tek seferlik eğitim desteği / dershane başvurusu alınmayacaktır.
 • 2022-2023 eğitim öğretim döneminde burs başvuru yapacak öğrenciler için hane geliri (Ebeveyn gelirleri – Kira/Ev kredisi) 11.000,00 TL’nin altında olması gerekmektedir.
 • Öğrencinin KYK ya da ilköğretim-liseler için Devlet Bursu dışında aldığı burslar varsa aylık 750 TL’yi geçmiyor olmalıdır. 750 TL’yi geçen burslar hane gelirine dahil edilir.
 • Öğrencinin KYK yurdunda ikamet etmesi ya da özel yurt/evde kalıyorsa payına düşen aylık ücretin İstanbul için 3000 TL, Ankara ve İzmir için 2500 TL, diğer iller için 2000 TL’yi geçmiyor olması gerekmektedir.
 • 2022-23 eğitim öğretim döneminde yapılacak başvurulardan 200 öğrenciye takımlı eğitim bursu sağlanacaktır. Kabul edilecek öğrencilerin %40’ı Tıp Fakültesi-Diş Hekimliği öğrencisi, %25’i diğer bölümlerdeki üniversite öğrencileri, %5’i 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, %20’si lise öğrencileri, %10’u ilköğretim öğrencileri olacaktır.
 • Bu kriterlere uygun olmayan bursiyerlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

KAHEV BURS BAŞVURUSU İÇİN TIKLA

KAHEV

Kahev web sitesi üzerinden belirlenen Burs başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

KAHEV EĞİTİM BURSU BURSİYER KRİTERLERİ

 1. KAHEV referans sitemi ile burs sağlayan bir vakıftır. Referanssız öğrenci başvurusu alınmamaktadır. Referans olabilecek kişiler vakıf üyesi kadın tıp doktorları ya da kadın diş hekimleridir. Referansın öğrenciyle birebir iletişim halinde olması gerekmektedir. Referans olabilmek için KAHEV’e üye olmak gerekmektedir. Her üye aynı eğitim-öğretim dönemi içinde 3 bursiyer için referans olabilir. Sonraki yıllarda, her yıl 1 referans olma hakkı olup, toplam referans olduğu öğrenci sayısı 5’i geçmemelidir. Emanetiniz Emanetimizdir ve Vefa bursiyerleri bu sayıya dahil değildir.
 2. Bursiyer adayının Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve Türkiye’de veya KKTC’de bir devlet okulunda öğrenci olması gerekmektedir. Özel okullar için sadece öğrencinin %100 burslu olması durumunda başvuru kabul edilmektedir. Bu başvurular Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilip oylama yapılarak karara bağlanır. Özel okullarda %100 burslu eğitim görenler için verilecek burs desteği kendi öğrenim grubu için belirlenmiş limitlerin üzerinde olamaz.
 3. Öğrencilere Eylül ve Haziran ayları da dahil olmak üzere 10 ay süreyle düzenli burs sağlanmaktadır. Aylık burs miktarları Yönetim Kurulu tarafından belirlenmektedir.
 4. Başvuru yapacak öğrencinin ebeveynlerinin toplam aylık gelirinin 2 asgari ücret toplamının altında olması gerekmektedir. Ebeveynlerin tüm gelirlerinin toplamından sadece aylık kira ya da konut kredisi ödemeleri düşülerek hesap yapılmaktadır (Kira ve kredi ödeme miktarları her şehir için o şehrin ortalama rakamları ve aylık kira/kredi miktarının ailenin toplam aylık gelirine oranı göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir). Bunun dışındaki kişisel krediler ya da borçlar gelir hesabında dikkate alınmamaktadır.
 5. Öğrencinin KYK ya da ilköğretim-liseler için Devlet Bursu dışında aldığı burslar varsa Yönetim Kurulunca yıllık olarak belirlenen rakamı geçmiyor olmalıdır. Bu rakamı geçen burslar hane gelirine dahil edilir. Öğrencinin KYK yurdunda ikamet etmesi ya da özel yurt/evde kalıyorsa payına düşen aylık ücret Yönetim Kurulunca yıllık olarak belirlenen rakamlar içinde olmalıdır. Öğrencinin kaldığı özel yurt ticari işletme olmalıdır. Cemiyet, cemaat ve başka vakıf yurdunda kalan öğrencilerin başvuruları değerlendirilmeyecektir.
 6. Öğrencinin ve ailesinin herhangi bir örgüt-tarikat-cemaat ile bağlantısı olmamalıdır.
 7. Aynı aileden sadece 1 öğrenci için burs sağlanmaktadır.
 8. Başvuru yapan öğrencinin ebeveynlerinin üzerinde sadece bir ev bulunabilir. İkinci evi olamaz. Ebeveynlerin üzerine bir adet binek araç, bir adet iş aracı dışında araç bulunamaz. Yine ebeveynin üzerindeki arsa ve tarla benzeri mal varlıkları için mutlaka ilgili belediyeden değer tespit belgesi alınacak, değer tespit belgelerine göre yönetim kurulu tarafından değerlendirilecektir.
 9. Ebeveynlerinden birini ya da ikisini kaybetmiş olan öğrenciler, kız öğrenciler, ebeveynleri boşanmış olan, anne/baba velayetinde diğer ebeveynin maddi destek vermediği öğrenciler ve gelecekte kendi ayakları üzerinde durup hayatını kazanabileceği bölümlerde okuyan öğrencilere; ayrıca kendisinin ve ailesinin mal beyanında herhangi bir mal mülk kaydı olmayan öğrencilere öncelik tanınacaktır.
 10. Boşanmış ebeveynlerde; yeni eşlerinin gelir durumları veya öğrencinin velayetin olmadığı ebeveynin gelir durumu öğrencinin burs değerlendirmesinde hesaba katılmayacaktır. Boşanma durumunda sadece velayetin olmadığı ebeveynden gelen nafaka miktarı genel gelire dahil edilecektir.
 11. 11. Öğrencilerden her yıl eğitim öğretim dönemi başlangıcında Ağustos-Eylül-Ekim aylarında yeni burs başvurusu için gerekli belgeler ve burs devamı için gerekli belgeler istenir. Yeni belge değerlendirmelerinde vakıf kriterleri dışında bir durum olması durumunda burs sonlandırılır.
 12. 12. Bursiyerlerin sınıfta kalması durumunda; ilk sınıfta kalışlarında referans ve takımının (bursu veren bağışçıların) isteği ve sınıfta kalmasına sebep olan belgelenmiş bir mazeretinin Yönetim Kurulu tarafından kabul edilmesi halinde, tekrarını okuyacağı sene boyunca alacağı bursun %50’sinin kesilerek öğrenciye gönderilir. Aynı öğrencinin bir kere daha sınıfta kalması halinde bursu kesilir.
 13. Burs başvurusu sırasında beyan edilen bilgiler ve belgelerle ilgili bir değişiklik olması durumunda (ailenin gelir durumu ve mal varlıklarında oluşan değişiklikler) 1 ay içinde referansa ve KAHEV yönetimine ilgili evraklar yenilenerek güncel bilgi verilmesi gerekmektedir. Aksi halde burs sonlandırılır.
 14. Referans öğrenciyle burs başvurusu öncesinde ve burs aldığı süre boyunca düzenli iletişim halinde olmalı öğrencinin durumunu takip etmelidir.
 15. Yüksek lisans öğrencilerine burs sağlanmamaktadır.
 16. 16. KAHEV web sitesinde ilan edilen Burs Başvuru Evrakları, başvuru sırasında eksiksiz olarak gönderilmelidir. Eksik evrak ile yapılan başvurular kabul edilmemektedir.
 17. Hekimlerin 1. ve 2. derece yakınları ile ilgili yapılacak burs başvurularında, başvuru yapan referans hekim, bursiyer için oluşturulan burs takımında bulunmak zorundadır.
 18. 18. İstenen belgelerde yer alan ve başvuru formunda beyan edilen bilgiler doğrultusunda tüm başvurular KAHEV Burs İhtiyaç Skalası ile değerlendirilmektedir. İlgili burs döneminde kaç bursiyer kabul edileceğine Yönetim Kurulu dönem başında karar vermektedir.

DİĞER KAHEV BURSLARI

KAHEV Bünyesinde eğitim bursu haricinde diğer burslar bulunmaktadır.

Kahev Üstün Başarı Bursu

 1. KAHEV Üstün Başarı Bursu pozitif bilimler, sosyal bilimler, sanat ve spor alanlarında öne çıkan başarılarıyla ülke ve dünya çapında akademik olarak üst seviyelerde yer alan üniversitelere, başvurunun yapıldığı eğitim dönemi için, dönemin başında Yönetim Kurulunca belirlenecek oranda burslu kabul almış öğrencilere destek olmak için sağlanmaktadır.
 2. Başvuru yapacak öğrencilerin KAHEV Bursiyer Kriterleri’ne uygun olmaları gerekmektedir.
 3. KAHEV Üstün Başarı Bursu’na başvuracak öğrencilerden normal burs başvurusu için verilecek belgelere ek olarak CV, kabul aldığı üniversiteden resmi belge, devam ettiği ya da bitirdiği okuldaki öğretim üyelerinden ve kabul aldığı okuldaki öğretim üyesinden referans mektubu ve çalışacağı alanda yapacağı bilimsel çalışmalar, geleceğe dair hedeflerini içeren bir niyet mektubu istenecektir.
 4. KAHEV Üstün Başarı Bursu 1 yıl süreyle, Türk Lirası olarak verilmektedir.
 5. Yılda en fazla 5 öğrenciye üstün başarı bursu verilir.
 6. Her eğitim öğretim yılı için verilecek Üstün Başarı Bursu miktarları, Yönetim Kurulu kararınca belirlenir.

VEFA Bursu – Vefat Eden Doktorların Çocuklarına Burs Bağlanması

 1. Doktor-Diş Hekimi anne ya da babasını kaybetmiş öğrenciler ihtiyaç olması halinde tüm eğitim hayatları boyunca KAHEV tarafından desteklenir.
 2. Vefat eden doktor ve diş hekimlerinin çocuklarına verilecek burslarda, burs miktarı normal bursiyerlere gönderilen bursun 2(iki) katına kadar olabilir. Yurtiçinde ve devlet okulunda okuması şartı aranmaz.
 3. Merhum ya da merhumenin KAHEV bağışçısı ve/veya üyesi olma şartının aranmaz.
 4. İhtiyacın tespiti halinde birden fazla çocuğuna burs verilebilir.
 5. Vefat eden doktorların çocuklarının referansı KAHEV üyesi olmalıdır.

EMANETİNİZ EMANETİMİZDİR Bursu – Covid Sebebiyle Hayatını Kaybeden Sağlık Çalışanlarının Çocuklarına Burs Bağlanması

 1. Covid 19 Pandemisi sebebiyle hayatını kaybeden ve aktif sağlık çalışanlarının çocukları ihtiyaç olması halinde tüm eğitim hayatları boyunca KAHEV tarafından desteklenir.
 2. Emanetiniz Emanetimizdir bursiyerlerine verilecek burslarda, burs miktarı normal bursiyerlere gönderilen bursun 2(iki) katına kadar olabilir. Yurtiçinde ve devlet okulunda okuması şartı aranmaz.
 3. Öğrenciler TEV ile imzalanan protokol kapsamında hem KAHEV hem TEV bursiyeri olur.
 4. Emanetiniz Emanetimizdir bursiyerlerinin referanslarında KAHEV üyesi olma şartı aranmaz.

KAHEV Spor Bursu

 1. Milli, ulusal ve uluslar arası düzeyde müsabakalara katılacak sporculara, müsabakalara kadar olan spor eğitimini desteklemek amacıyla spor bursu verilir.
 2. Bu burs başvurusu için normal eğitim bursu başvurusu için verilecek evraklara ek olarak aşağıdaki belgeler istenmektedir:
  • Katılacağı müsabakaların tarihi, yeri ve müsabakanın detayı ile ilgili resmi belgeler

Olağanüstü Haller

Tüm ülkeyi etkileyen olağanüstü hallerde (Depremler, Seller, Afetler vs.) afetlerden direkt olarak etkilenen eğitim çağındaki çocuklar için Yönetim Kurulu kararıyla Yönetim Kurulu’nca belirlenecek koşullarda burs alabilmeleri için özel burslar oluşturulabilir.

Kahev Kuruluşu, Kurucuları, Yönetim Kurulu, Üyeleri

Kahev Kuruluşu, Kurucuları, Yönetim Kurulu, Üyeleri
Kahev Kuruluşu, Kurucuları, Yönetim Kurulu, Üyeleri

Kahev Kurucuları

 • Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök
 • Uzm. Dr. Canan Topcu
 • Uzm. Dr. Demet Başer
 • Uzm. Dr. Emine Çiğdem Çatal
 • Dr. Tülin Pınar Eser

Merhaba, ben Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı yönetim kurulu ve mütevelli heyeti üyesi Dr. Canan Topcu. İstanbul’da Anestezi ve Reanimasyon uzmanı olarak çalışıyorum. Sizlere vakfımızı anlatmak istiyorum.
2017 yılında sosyal medya platformunda Türkiye’nin her köşesinden ve yurt dışından binlerce kadın hekim (tıp ve diş hekimi), bir araya gelerek maddi imkansızlıklar nedeniyle eğitimlerine devam etmekte zorlanan her yaş grubundan öğrenciye eğitim desteği vermeye başladık. Ardından eğitimin farklı alanlarındaki projelere de destekler sağladık. Kadın Hekimler Eğitime Destek Grubu, 2018 itibariyle resmen tescil olarak Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) adıyla faaliyetlerimize devam ettik.
Vakfımızın amacı; okul öncesi, ilköğretim, lise ve üniversite öğrencilerine burs sağlamak, ülkemizin kültürel, bilimsel ve sosyal gelişmesine hizmet etmek.
Bizim vakfımızın hikayesi binlerce kadın hekimin birbirine güvenmesiyle başladı. Birbirimize güvenerek bir başka hekim arkadaşımızın referans olduğu, ihtiyacı olan öğrencilere eğitimini sürdürebilmesi için küçük gruplar halinde burs sağlamaya başladık. Kısa sürede destek olduğumuz öğrencilerin sayısı hızla arttı.
Destek olduğumuz öğrenci sayımız artıp büyüyünce daha profesyonel olarak ne yapabiliriz diye düşündük. Batman’dan pediatrist Dr. Demet Başer, Eskişehir’den aile hekimi Dr. Tülin Pınar Eser, Mersin’den Dr. Emine Çiğdem Çatal, İstanbul’dan anestezist olan ben Dr. Canan Topcu, Ağrı’dan operatör jinekolog Dr.Burcu Akdağ Özkök (şimdi İstanbul’da) bir araya gelerek arkamızda binlerce kadın hekimin güveni ve desteğiyle vakıf kurduk.
Bizler amatör ruhla profesyonel işler yapmaya çalışıyoruz, hepimiz aktif olarak mesleklerimizi icra ediyoruz, ailelelerimiz var. Çok emek veriyoruz. Amacımız ülkemizin kültürel, bilimsel ve sosyal gelişmesine hizmet etmek.
Buradan yönetim kurulu üyelerimiz, Antalya’dan operatör jinekolog Dr.Gülser Göktolga Pınar’a, Ankara’dan Çocuk cerrahı Dr. Bilge Can Hasde’ye, İstanbul’dan medikal estetiysen Dr. Gökçe Haspolat’a, İstanbul’dan aile Hekimi Dr. Melahat Akgün’e emekleri için teşekkür ediyorum.

Dr. Canan Topcu

Kahev Yönetim Kurulu Üyeleri

Yönetim Kurulu ÜyesiGörevi
Dr. Demet BaşerYönetim Kurulu Başkanı
Dr. Gülser Göktolga PınarYönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Dr. Ayça TuzcuYönetim Kurulu Üyesi
Dr. Betül TopaloğluYönetim Kurulu Üyesi
Dr. Melahat AkgünYönetim Kurulu Üyesi
Dr. Özge BalçınYönetim Kurulu Üyesi
Dr. Suna DündarYönetim Kurulu Üyesi
Dt. Şulan TuncelYönetim Kurulu Üyesi
Tülin Pınar EserYönetim Kurulu Üyesi
Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı Aktif Yönetim Kurulu Üyeleri Listesi

Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu

2019-2023 Dönemi

 • Dr. Bilge Can Hasde
 • Dr. Gökçe Haspolat
 • Dr. Gülser Göktolga Pınar
 • Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök
 • Uzm. Dr. Canan Topcu
 • Uzm. Dr. Demet Başer
 • Uzm. Dr. Emine Çiğdem Çatal
 • Dr. Melahat Akgün
 • Dr. Tülin Pınar Eser

Kahev Denetim Kurulu Üyeleri

 • Dr. Rahime Kaçmaz
 • Dr. Canan Topcu
 • Dr. Yasemin Yumuşakhuylu
 • Dr. Alev Şaylan

Geçmiş Dönem Denetim Kurulu

2019-2023 Dönemi

 • Op. Dr. Betül Erdemir
 • Dr. Betül Topaloğlu
 • Dr. Rahime Kaçmaz
 • Dr. Yasemin Yumuşakhuylu

KAHEV İletişim Bilgileri

KAHEV İletişim Bilgileri
KAHEV İletişim Bilgileri

Kahev Adresi: Hoşnudiye Mah. Kadife Çiçeği Sok.
No:1 D:12 Kat:6 Tepebaşı/Eskişehir

Kahev Mail Adresi: info@kahev.org.tr
Kahev Telefon: +90 222 231 60 20

Kahev Yeni Burs Başvuruları Link: https://kahev.org.tr/burs

 • Burs tarihleri web sitesinde duyurulmakta olup Ağustos – Eylül ayları arasında olmaktadır.
 • Öğrenciler direk burs başvurusu yapamaz.
 • Detaylar için linkteki tüm bilgileri okuyunuz.
 • e-Posta yoluyla yapılan tüm başvurular geçersizdir.

Kahev Üyelik Linki: https://fonzip.com/kahev/form/uyelik

 • REFERANS olmak için üye olmak şarttır.
 • ÜYE olmak için kadın tıp doktoru veya diş hekimi olmak şarttır.
 • Üyelikleriniz giriş ücreti ve aidat ödemeleriniz yapıldıktan sonra birkaç gün içinde onaylanmaktadır.
 • Üyelik kartlarınız üye olduğunuz ayı takip eden ay içerisinde kargoya verilmektedir.
 • Üyelikle ilgili sorularınız için: uyelik@kahev.org.tr

Kahev Devam Eden Burslar İçin İletişim:

Devam eden burslarla ilgili sorularınız için: burs@kahev.org.tr

 • Devam evraklarını referansınıza tam olarak iletiniz.
 • Öğrenci belgenizin güncel olmasına dikkat ediniz.
 • Referansın kahevburstakip@gmail.com adresine mail atması gereken belgeler (Bu maile yeni burs başvurusu yapılmaz, yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaz):
  • Öğrencinin Karnesi (E-okul) / Transkripti
  • Güncel Öğrenci Belgesi (Yeni sınıfı yazmalı)
  • Ebeveynlerin Son 6 Aylık SGK Dökümü
  • Ebeveynlerin E-Devletten güncel Tapu Bilgileri Sorgulama ve Araç Bilgileri Sorgulama Ekran Görüntüleri
  • ÖGRENCİ TAKIMLI İSE Güncel takım bilgisi (isim, telefon ve miktar). Lütfen takımlarınıza devam edip etmeyeceklerini sorun.
  • Öğrenci ile ilgili başka bilgi değişikliği varsa beyanı

Kahev Bağış Linki: https://kahev.org.tr/burs

KAHEV Akademi: https://kahevakademi.com/

KAHEV Dükkan: https://www.kahevdukkan.com/

KAHEV Okul Destekleri: Okul destekleri için: 0533 255 78 32 veya https://kahev.org.tr/okul-destegi

KAHEV Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kahev üyelik aidatı ne kadar?

2023 Yılında KAHEV üyelik aidatı 500 TL‘dir.

Kahev kim kurdu?

KAHEV 2018 yılında Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök, Uzm. Dr. Canan Topcu, Uzm. Dr. Demet Başer, Uzm. Dr. Emine Çiğdem Çatal ve Dr. Tülin Pınar Eser tarafından kurulmuştur.

Kahev resmi mi özel mi?

Kahev özel bir vakıftır.

Kahev in açılımı nedir?

2018 yılında kurulan KAHEV vakfı açılışı, Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı’dır.

Kahev – Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı

Dikkatinizi Çekebilir Diğer Paylaşımlarımız;

Handan ÜNALDI Kimdir

Kadın Sağlığı ve Cilt Bakımına Dair 10 Soru

Rozalı Cilt Nedir? Bakımı Nasıl Yapılır?

Kore Güzellik Standartları Testi

Meme Estetiği Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ashtanga Yoga Nedir?

Iburamin Zero Nedir? Ne için Kullanılır?

Bu Yazıya Tepkiniz nedir?
 • 0
  g_ld_m
  Güldüm
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 3
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Selamlar ben Rabia. Bende artık Kadindiyorki yazarayim!

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Kahev kurulduğu günden bu güne mükemmel işler gerçekleştiriyor. Gerçekten de ilk paragrafınıza hayran kaldım. “Kadının olduğu her şey mükemmeldir, diyerek başlamak istiyorum.” burası mükemmel bir söz olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir