Banyo Gider Kokusuna Çözüm
 1. Anasayfa
 2. Temizlik Tüyoları

Banyo Gider Kokusuna Çözüm

0

Banyo gider kokusuna çözüm mü arıyorsunuz? tamda bunun için sizlere bu mükemmel tüyoları paylaşıyoruz. Evin içerisinde yer alan bazı alanların temizliği ve kokusuna oldukça dikkat etmek gerekiyor. Banyolar maalesef hem giderlerin hem de tuvaletlerden gelen kokular nedeniyle zaman zaman pis kokabiliyor. İstenmeyen kokuları banyodan uzaklaştırmak için çeşitli yöntemler aranıyor. Evde hazırlayabileceğiniz basit ve pratik yöntemle banyo gider kokusuna çözüm bulabilirsiniz. Banyonuzu misler gibi kokutabilirsiniz.

banyo koku
banyo koku

Korkulu Rüyamız: Banyo Gider Kokusu

Biz kadınların korkulu rüyalarından biridir banyo gider kokusu. Banypmuzu ne kadar temizlersek temizleyelim kötü kokulardan arındıramadığımız zamanlar oluyor. Emin olun banyo gider kokusu konusundan şikayet olan tek kişi siz değilsiniz. Birçok kişi banyoyu güzel ve ferah kokutmak için çeşitli yöntemleri arıyor ve deniyor. Bu problemi aşmak için size ilk tavsiyemiz aktardan sevdiğiniz bir bitkisel yağı aroması almaktır. Ardından banyo gider kokusundan kurtulup banyonuzu misler gibi kokutacak yöntemi deneyebilirsiniz.

banyo gider kokusu
banyo gider kokusu

Banyo Kokusu Giderici, Ev yapımı

Aktardan alınan bitkisel yağ aromasına ek tek ihtiyacınız olan şey tuvalet kağıdı rülosu. üstelik dolu olması bile gerekmiyor. Boş çöpe atacağınız bir tuvalet kağıdı rulosu işinizi görecektir. Birazcık bitkisel yağ ile banyo kokusu giderici yapabilirsiniz. Diğer, baskın ve kötü kokuları aşabilecek narenciye kokularını deneyebilirsiniz. Ayrıca temiz bir kokusu bulunmaktadır.

 • Tuvalet Kağıdı Rulosu
 • Bitkisel Yağ Aroması (Tercihen narenciye kokuları)

Liste bukadar şimdi banyo kokusu gidericisi yapımına geçelim;

Karton tuvalet kağıdı rulosunun içine dört – beş damla yağ damlatın ve bu kadar! Banyonuz hoş ama çok yoğun olmayan bir narenciye aurasına kavuşacak veya hangi kokuyu seçerseniz seçin. Bu yöntemi denerken yağın tuvalet kağının kendisine bulaşmamasına dikkat etmenizi öneririm. Hassas tenlerde reaksiyon gösterebilir. Bizi takip ederek diğer kendin yap projelerine de ulaşabilirsiniz.

Birçok uçucu yağ cildi tahriş edebilir, özelliklede hassas alanları.

Banyo Gider Kokusuna Çözüm

Carrrefour Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Bu Yazıya Tepkiniz nedir?
 • 0
  g_ld_m
  Güldüm
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba ben merve, 33 yaşındayım 5 senedir içerik editörlüğü yapıp tatlı tatlı bilgilendirici içerikler hazırlıyorum:) bundan sonraki süreçte kadindiyorki.com da size içerikler hazırlamaya devam edeceğim. Sağlıcakla kalın.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir