Yalı Çapkını 28. Bölüm Fragmanı
 1. Anasayfa
 2. Gündem

Yalı Çapkını 28. Bölüm Fragmanı

0

Kızzzlarrrr olaylar olaylar… Yalı Çapkını 28. Bölüm Fragmını nı sizler için ekledim. 27. Bölümde hatırlarsınız, Kazım ağa Ferit’in kullandığı “Sırf bu ev ve arsa için kızını bize satmadın mı” sözüne dayanamadı yapıştırdı tokadı. Hem de herkesin önünde Seyran şok oldu şoookkkk.

Yalı Çapkını 28. Bölüm Seyran Ferit'le Gidecek mi
Yalı Çapkını 28. Bölüm Seyran Ferit’le Gidecek mi

Şimdi Seyranın seçim yapması gerekecek işte olay yine Seyranın başına patladı. Allah’ım nedir bu kızın çektiği.

Yalı Çapkını 28. Bölüm Fragmanı

Yalı Çapkını 28. Bölüm

Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, gelecek hafta neler olacak soruları gündemdeki yerini aldı. Cuma günleri ekranlara gelen yapım gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak Gülseren Budayıcıoğlu‘nun kaleminden televizyona aktarılıyor. Yalı Çapkını fragman araştırmaları son bölüm ardından araştırılıyor. Gelecek hafta Seyran ve Ferit bir araya gelecek mi merak konusu. İşte, Yalı Çapkını 28. Bölüm fragmanı izle linki…

Demet Suzan Mutlu Kimdir?

Yalı Çapkını 27. Bölümde Ne Olmuştu?

Ferit‘in elini havada yakalayan Seyran için ipler kopma noktasına gelir ve soluğu Kazım’ın evinde alır. Halis Ağa, Seyran’ın evi terk ettiğini öğrenince çok sinirlenir. İfakat ise bu gelişmeden memnundur.

Ferit, Suna’yla ilgili durumu öğrenince tepkisi Abidin‘den hesap sormak olur ve ikisi arasında bir arbede yaşanır. İfakat’ın planı tıkır tıkır işlerken; Seyran’ın da yalıya dönmeme ısrarı devam eder.

Saffet Suna’yla evlenmek istediğini dedesine söyler. Pelin, Ferit’i kazanabilmek için bir adım daha atar. Kazım Ağa‘nın Zerrin’le yaptığı görüşme ise her şeyin akışını değiştirir.

Bu Yazıya Tepkiniz nedir?
 • 0
  g_ld_m
  Güldüm
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba ben merve, 33 yaşındayım 5 senedir içerik editörlüğü yapıp tatlı tatlı bilgilendirici içerikler hazırlıyorum:) bundan sonraki süreçte kadindiyorki.com da size içerikler hazırlamaya devam edeceğim. Sağlıcakla kalın.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir