Adriana Lima Tekrar Podyuma Çıktı
 1. Anasayfa
 2. Magazin

Adriana Lima Tekrar Podyuma Çıktı

0

41 yaşındaki ünlü model adriana lima tekrar podyuma çıktı. 4 ay önce erkek çocuğu olan lima uzun süre ardından podyuma tekrar çıktı. Son hali görenleri şaşırttı. Özellikle fazla kilolarıyla dikkat çeken Adriana LİMA anne olduktan sonra ilkkez podyuma çıktı.

Adriana Lima o eski halinden eser yok şimdi
Adriana Lima o eski halinden eser yok şimdi

Adriana LİMA doğumdan sonra podyuma döndü

Güzelliği ile göz dolduran 41 yaşındaki model 1 yıldır Andre LEMMERS ile ilişki yaşamaktaydı. Bu ilişkiden doğan oğlunu 4 ay önce kucağına aldı. Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Adriana limanın kilolarıyla başı dertte.

Kısa süre önce doğum yapan ünlü model, uzun zaman sonra podyumlara geri döndü. Podyumda görüntülenen Lima, fazla kilolarından tanınmayacak hale gelmiş.

işte o tartışma yaratan kareler;

Adriana lima doğum sonrası podyum
Adriana lima doğum sonrası podyum

Podyumdan kareler

Adriana Lima

Adriana Francesca Lima (d. 12 Haziran 1981, Bahia) 1999’dan 2018’e kadar Victoria’s Secret Meleği olarak bilinen Brezilyalı bir model. En uzun süredir devam eden modeldi ve 2017’de “en değerli Victoria’s Secret Meleği” seçildi. 2003’ten beri Maybelline kozmetiklerinin ve Super Bowl ve Kia Motors reklamlarının sözcüsü olarak da biliniyor. Lima, 15 yaşında Ford’un “Brezilya’nın Süper Modeli” yarışmasını kazandı ve ertesi yıl Ford’un “Dünyanın Süper Modeli” yarışmasında ikinci oldu ve ardından New York’ta Elite Model Management ile anlaşma imzaladı.

Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981 yılında Brezilya’da Salvador, Bahia’da düşük gelirli ve dindar bir ailede dünyaya geldi. 13 yaşında, yerel bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilen Amerikan yerlisi, Afrika, Brezilya kökenli Lima, 15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında birinci seçildi. 1996’da yapılan Ford Supermodel of the World Contest’de ise 2. oldu.

Adriana Lima Tekrar Podyuma Çıktı yazımızın sonuna geldik. Dilerseniz diğer Magazin haberlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz nedir?
 • 0
  g_ld_m
  Güldüm
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba ben merve, 33 yaşındayım 5 senedir içerik editörlüğü yapıp tatlı tatlı bilgilendirici içerikler hazırlıyorum:) bundan sonraki süreçte kadindiyorki.com da size içerikler hazırlamaya devam edeceğim. Sağlıcakla kalın.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir