Yeni Trend Yatak Odası Modelleri

'Yatak Odası Dekorasyonu' forumunda KadınlarCulubu tarafından 7 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

 1. Yeni evleneceksiniz veya evinizi yeniden dizeceksiniz. Bütçeniz yeterli, kafanızda modellerinizi de oluşturdunuz. Evinizi yeni yılın 2018 dekorasyonlarıyla döşemek istiyorsunuz.
  Peki hiç düşündünüz mü evinizin en önemli ve en rahat edeceğiniz yer neresi? Bence en rahat edeceğiniz ve en çok önem vermeniz gereken yer yatak odanız olmalı.
  Bütün günün yorgunluğunu attığınız ve rahatça uyuyabildiğiniz tek yerdir yatak odanız. Sabah gözünüzü açtığınızda odanızın dekorasyonuyla huzur ve konfor bulmak istersiniz.
  2018 yatak odası dekorasyonu denildiğinde çeşitler bir hayli fazla çıkıyor. Ama bu çeşit fazlalığı sizi korkutmasın.
  Öncelikle önem vermeniz gereken yeri sizi rahat ettirebilecek konforda ve şıklıkta olmasıdır. Gardırobunuzun büyüklüğüne, yatağınızın rahatlığına ve tabiki de odanızın ölçülerine uygun bir yatak odası olmasına önem vermelisiniz.
  2018 yatak odası dekorasyonu çeşitleri nelerdir peki?
  2018 yılında karşımıza çıkan en çok modeller şu şekildedir;
  Modern, öncü, country ve klasik. Çeşit özgürlüğü tamamen size kalmış bir şeydir. Önemli olan huzur bulacağınıza inandığınız, sabah uyandığınızda hoşunuza gidecek bir model seçmelisiniz.
  2018 da odanıza ve tarzınıza uygun yatak odası bulmak kolay. Fazlasıyla çeşitler mevcut. Yatak odasını dekore etmek sadece modeliyle bitmiyor tabii. Odanıza yakışacak ruhunuzu yansıtacak aksesuar, halı, perde ve yatak örtüleri de önemli.
  Fazlasıyla göz alıcı bir yatak odası aldıysanız eğer seçeceğiniz aksesuar, perde ve yatak örtünüz daha sade olmalıdır. Alacağınız halı yatak odanızın ve duvarlarınızın rengine uyumlu olmalıdır.
  Yatak odası dekorasyonunu doğru yapabilirsek eğer geceleri huzurla uyuyup sabahları mutlulukla kalkabiliriz.