Toksinlerden Arındıran Detoks Tarifi

  • Konuyu başlatan KadınlarCulubu
  • Başlangıç tarihi
K

KadınlarCulubu

Misafir
Sizde vücudunuz toksin giderici detoksa ihtiyacı olduğunu anladınız ve kendinizi bu tarifte buldunuz değil mi? Hepimizin toksinlerin zararlarının farkında olması ve bunun önüne geçmesi gerekiyor. Bildiğimiz üzere toksinler vücudumuza zararlı serbest radikallerdir. Tüm bunları vücudumuzun günlük metabolik faaliyetlerini gerçekleştirme esnasında, nefes alıp verişimizde ve yediğimiz, içtiğimiz her şeyden alıyoruz maalesef. Toksinlerin vücudumuza zararları ise sağlıklı hücrelerimizin yapısını bozmalarıdır. Yaşlanma oranınızı yükseltir, kanser gibi çeşitli ciddi boyutlardaki hastalıklara yakalanmanıza yol açar. Sindirim sitemi faaliyetlerinizin gecikmesine ve işlev yetersizliğine neden olur. Bu nedenle her bireyin bu şekilde detoks tarifleri kullanmasını öneriyoruz. Daha sağlıklı bir yaşam için sizde bu enfes tarifimizi yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve az malzemeli detoks tarifi olduğundan sorun teşkil etmeyecektir.


Faydaları:

Toksinlerin sizin sağlıklı hücrelerinize verdiği zararları telafi eder ve organlarınızın fonksiyonlarını düzenler. Özellikle böbrek, akciğer ve karaciğer sorununuz varsa bu içecek sizin için bir mucize niteliğinde diyebiliriz. Cildinizi parlatır ve temizler. Cilt altında bulunan zararlı reaksiyonların önüne geçe ve daha sağlıklı bir cilde sahip olursunuz. Fazla yağlarınızdan, kilolarınızdan arınırsınız. Gereken enerji ve zindeliği bu detoks sayesinde geri kazanırsınız. Bu detoksa 15 yaş üzeri her kadın ve erkeğin ihtiyacı vardır.

Malzemeler:

· 10 adet taze nane yaprağı,

· 1 adet limon,

· 1 adet salatalık,

· Su.

Hazırlanışı:

1 adet limonu ve 1 adet salatalığı dilediğiniz gibi doğrayın ve detoks şişesine koyun. Taze nane yapraklarını ekleyin. Üzerine su ekleyip malzemeleri karıştırın. Daha sonra detoks şişesinin ağzını sıkıca kapatın ve bir gece bekletin. Bir gece bekletmemizin nedeni, tüm o malzemelerin birbirleriyle iyice harmanlanıp özdeşleşmesini sağlamaktır. Bu şekilde daha çok verim alabileceksiniz.