Her Şey Yiyorum Fakat Kilo Alamıyorum!

'Kilo Almak İsteyenler !' forumunda Editör tarafından 14 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. Editör

Editör Üye Kayıt Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Her Şey Yiyorum Fakat Kilo Alamıyorum!

Kilo problemi denilince ilk akla şişmanlık gelir. Hızlı bir şekilde kilo vermek için her yol denenir. Oysa kilo vermek gibi kilo alamamak da kilo problemleri arasında yer almaktadır. Ülkemizde her ne kadar milyonlarca insan zayıflamak istiyorsa, azımsanmayacak sayıda insan da kilo almaya çalışmaktadır.
    Kilo Almak İçin Neler Yapılmalı?

Kilo almak için en basit yol hamur işi, çikolata tatlı ve hamburger gibi kalorisi yüksek besinler tüketmektedir. Ancak sağlıklı kilo almak isteyenler mutlaka zayıflığını nedenini öğrenip, buna uygun beslenme programı ile arzu ettiği kiloya kavuşabilirler. Bunun dışında sabah akşam ve öğlen yemeklerinizi öğün atlamadan düzenli olarak yiyin. Karbonhidrat ve protein alımına özen gösterin ara öğün tüketin ve mutlaka kalorisi yüksek yiyecekler tüketmeye çalışın. Yemekle birlikte su ve sıvı içecekler tüketmeyin. Tatlılarını iştahınız kesmeyecek düzeyde tüketin. Egzersizlerinizi da fazla aşırı düzeyde yapmadığınız sürece hızlı bir şekilde kilo alabilirsin.