Düz saçlarının keyfini çıkar!

K

KadınlarCulubu

Misafir


Düz saçlarının keyfini çıkar!Düz saçlara sahip olmanın bir çok avantajı olduğu gibi bir çok dezavantajı da vardır. Genellikle sönük görünen düz saçlar bizi çilede çıkarabiliyorlar. Şimdi düz saçlarını daha hacimli gösterecek saç modelleri ile seni başbaşa bırakıyoruz. Ufak tüyolar ve birbirinden güzel 5 farklı saç modeli sayesinde artık düz saçlarının keyfini çıkarabilirsin.

Uzun düz saçlarını açık kullanmak eminiz senin de en sık tercih ettiğin saç modelidir. Özellikle açık saç rengine sahip kişilere çok yakışan bu saç modeli, ombreli saçlarda da harika görünecektir. Saçlarındaki farklı renk geçişlerini böylece kolaylıkla sergileyebilirsin.Eğer uzun saçlarının bakımından şikayetçiysen kısa saç modellerini mutlaka denemelisin. Kısa saçlar, uzun saçlara göre her zaman daha hacimli görünürler! Kısa saç modellerini tercih ederken katlı modellere göz atmanı tavsiye ederiz.
Saçlarını yandan ayırmak her zaman saçlarının daha havalı görünmesini sağlayabilir. İster sağdan, ister sol taraftan ayır, bu saç modeli ile dikkat çekeceğin kesin
Düz saçlarını toplamak istiyorsan ensede yapacağın ufak atkuyruğu sana çok yakışacaktır. Oldukça basit ve havalı görünen bu model, özellikle düz saçlarda çok profesyonel görünüyor. Eğer kaküllerin varsa, atkuyruğu senin tarzın olacaktır!Katlı saç kesimleri, düz saçlıların en sevdiği kesimlerin başında geliyor. Saçlarını daha hacimli ve kabarık gösteren bu modeli kolaylıkla şekillendirebilirsin. Saç köpüğü veya spreyi kullanarak saçlarına doğal dalgalar verebilirsin.