Büyükçekmece Arçelik Yetkili Servisi

'Teknik Servisler' forumunda KadınlarCulubu tarafından 14 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

 1. Arçelik bilindiği üzere Türkiye’nin sayılı beyaz eşya üreticileri arasındadır. Bu nedenle satışları doğrultusunda bayi ve yetkili servis ağları oldukça gelişmiştir. Türkiye'nin her yerinde bulunan bu yetkili servislere ve İstanbul Büyükçekmece’de bulunan servislere değineceğiz. Bilindiği üzere Arçelik Beyaz eşya fabrikasında elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, klima, kombi üretimi yapılmakta ve satışı yapılmaktadır. Şirket satışlarını franchise yöntemi ile bayiliklere vermiştir. Bu nedenle de merkezi bir yetkili servis ağı yoktur. Bunun yerine yetkili servis elemanlarını yetiştirmektedir. Bu kapsamda çeşitli illere de “Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servis Programı” dâhilinde laboratuvarlar açmıştır.
  Bu durumda yetkili servisin işlevselliğini artırmıştır. Bu çalışma ile hem müşteri memnuniyeti sağlanmış hem de yetkisiz kişilerin beyaz eşya, kombi, klima ve elektrikli küçük ev aletlerine zarar vermeleri engellenmiştir. Sonuç olarak da hem tüketici hem üretici açısından mali kayıpların önüne geçmiştir.

  Şimdi Büyükçekmece ilçesinde yer alan beyaz eşya, klima ve kombi tamiri yapan yetkili servisleri inceleyelim. Her markanın olduğu gibi Arçelik’in de bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla yetkili servis talep edebilirsiniz. Tüm Türkiye'den arayabileceğiniz 444 0 888 numarası ile gerekli randevu işlemleri yapılmakta ve tüketicilere yardımcı olabilecek diğer bilgilendirme faaliyetleri yürütülmektedir. Bunun yanında yerel olarak da Büyükçekmece ilçesinde yer alan yetkili servislerle direkt olarak iletişim kurabilir ve zaman konusunda tasarruf sağlayabilirsiniz.
  Genel olarak çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 18:00 arasındadır. Bazı yetkili servislerin çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Örneğin çalışmaya gece 22:00’a kadar devam eden servisler vardır. Bu servisler özellikle İstanbul gibi bir yerde iş hayatı içerisinde yer alan kişiler için gayet işlevseldir. Aşağıda Büyükçekmece ilçesinde yer alan beyaz eşya, klima ve kombi tamiri yapan yetkili servisler bilgileri ile yer almaktadır. Çalışma saati farklı olan servislerin saatleri aşağıda belirtilmiştir.

  ARÇELİK YETKİLİ SERVİSİ
  Adres: Güzelce Mahallesi, Güngür Sokak No:17 A/2 Büyükçekmece/İSTANBUL
  Telefon: 0212 863 33 73

  ARÇELİK YETKİLİ SERVİSİ
  Adres: Merkez Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi Defne 2 Sitesi A Blok Mimar Sinan, Büyükçekmece/İSTANBUL
  Telefon: 444 0 888

  ARÇELİK YETKİLİ SERVİSİ
  Adres: Fatih Mahallesi Londra Asfaltı No:30, Büyükçekmece/İSTANBUL
  Telefon: 444 0 888
  Çalışma Saatleri: 10:00 - 22:00

  GÖKBİR TEKNİK ARÇELİK-BEKO YETKİLİ SERVİSİ
  Adres: Rıza Küçükoğlu Paşa Caddesi No: 30 Büyükçekmece/İSTANBUL
  Telefon: (0212) 881 11 06