Akrep Burcu Özellikleri

  • Konuyu başlatan KadınlarCulubu
  • Başlangıç tarihi
K

KadınlarCulubu

Misafir
Akrep burcu özellikleri denilince ilk akla geleni aşırı kıskançlık duygularıdır, burçlar arasında en ciddi ve en gergin burçtur. Duygu ve tavırları açısından oldukça net bir duruş sergiler, bütün duyguları nettir ya doğrudur ya yanlıştır. Cömertlikleri de dikkat çeken özellikleri arasında olsa da bir diğeri de sadakatleridir.

Akrep burcu özellikleri arasında kin tutma ve intikam hırsı da vardır aslında, ama durduk yere değil elbette akrep burcu bir kişiyi aldatmak yada kandırmak isteyeceğiniz son şeyler arasında olmalıdır. Karşılarında ki insanların samimiyetine güvenmekte zorluk yaşarlar, güvendiği kişiye karşıda asla sınır ve engel koymaz. Aslında akrep burcu klasik astrolojiye göre kötülüğü, şiddeti ve cehennemi temsil eder, ancak buda demek değil ki akrep burcu kişiler kötüdür.

Akrep burcu özelliklerinden biri de aşırı tutkularıdır, her ne yaşarlarsa yaşasınlar tutku seviyesinde yaşadıkalrı için tüm hisleri zirvede yaşarlar. Akrepler patlamaya hazır bir mayın gibi dolaşsalar da bu hislerini gizlemeyi başarabilirler. Duygusal, karizmatik ve sadık olmalıları onların en önemli olumlu özelliklerindendir.