2017-2018 Kadın Kış Modası

K

KadınlarCulubu

Misafir2017-2018 sezonunun bayan kış modasında neler var, en çok tercih edilen aksesuarlar neler, hangi model daha çok seviliyor bütün soruların cevapları bu yazımızda.


2017-2018 Bayan Kış Modası

Her yıl yaz ve kış modası değişmektedir. Bazen hızına yetişemeyiz bile. Sonbahar mevsiminde bulunmamıza rağmen vitrinlerde kış hazırlıkları yapılmaya başlanıldı. Modayı ve günün trendlerini yakından takip edenlerin en merak ettiği sorulardan birisi de, 2017-2018 Bayan Kış Modası nasıl olacak ve gardıroplarımıza ne yenilikler getirecek?

Geçtiğimiz yıl kışın trend olan pembe rengi bu yıl yerini kırmızı renge bırakacak gibi gözüküyor. Dünyaca ünlü moda devi Givenchy, koleksiyonlarında sadece kırmızı renk tonlarına yer verdi. Giorgia Armani, Fendi ve Versace gibi moda devleri de kış koleksiyonlarında kırmızı tonlara yer verdi.

2017-2018 Bayan Kış Modası Bize Neler Getirecek?

2017-2018 Bayan Kış Modası renkli ve ışıltılı geçeceğe benziyor. Moda devleri bu kış mat ve koyu renkler yerine daha canlı ve iç ısıtan renkleri tercih etmektedir. Prada, Marc Jacobs ve Lemaire gibi moda devleri koleksiyonlarında kadife giysilere ve fitilli kadife takımlarına yer verdiğinden kadife takımlarda bu kış tercih edilen modellerden olacaktır.

Geçen kış file çoraplar gözde iken bu yıl dantelli çorapların yanı sıra renkli kabarık çoraplarda kış modasında tercih edileceklerdendir. Çalışan kadınlara özgü vatkalı blazer ceket ve pantolon takımları ise bu yılın vazgeçilemeyecek tarzlarından olacaktır.

2017-2018 Bayan Kış Modası Aksesuarları Nelerdir?

2017-2018 Bayan Kış Modası giysi modellerinin her birinde kemer kullanılmış ve bel vurgusu yapılmıştır. Bu kış kemerler olmazsa olmazlarımızdan olacak. Aynı şekilde kadın botlarında da düz renk botlar yerine ışıltılı ve şık botlar ön plana çıkmaktadır.